foto: Vladimír Fišar
foto: Vladimír Fišar

Výlukový jízdní řád:

Výlukové práce na zvoukolejnění úseku Stéblová – Opatovice nad Labem

 
Brzy začíná měsíční výluka mezi Pardubicemi a Hradcem Králové, proto vám přiblížíme rozsah a účel prováděných prací. Z důvodu výluk bude kolejově a napěťově vyloučena traťová kolej v úseku Pardubice-Rosice nad Labem – Stéblová –Opatovice nad Labem-Pohřebačka včetně dopravny Stéblová. Všechny vlaky osobní dopravy budou odřeknuty a nahrazeny autobusy ND v úseku Pardubice hl.n. – Hradec Králové hl.n. .Osobní vlaky z / ve směru Chrudim pojedou bez omezení.
Autobusy náhradní dopravy v úseku Pardubice hl.n. - Hradec Králové hl.n. a zpět jsou označeny čísly 1 - 23.

Náhradní autobusová doprava je vedena následovně:

Linka R - autobusy linky R pojedou mezi stanicemi Pardubice hl.n. - Hradec Králové hl.n., neobsluhují žádné nácestné stanice a zastávky. Spoje linky R jsou v jízdním řádu zvýrazněny červeně.
Linka A - autobusy linky A pojedou mezi stanicemi Pardubice hl.n. - Hradec Králové hl.n., obsluhují pouze železniční stanici Pardubice-Rosice nad Labem. Spoje linky A jsou v jízdním řádu zvýrazněny zeleně.
Linka B - autobusy linky B pojedou mezi stanicemi Pardubice hl.n. - Hradec Králové hl.n., obsluhují pouze železniční stanici Pardubice-Rosice nad Labem a zastávku Čeperku. Spoje linky B jsou v jízdním řádu zvýrazněny fialově.
Linka Z - autobusy linky Z pojedou mezi stanicemi Pardubice hl.n. - Hradec Králové hl.n., obsluhují všechny nácestné stanice a zastávky. Spoje linky Z jsou v jízdním řádu zvýrazněny modře.

Z důvodu stavebních prací budou dne 19. dubna 2015 vlaky Sp 1854, 1855 nahrazeny náhradní autobusovou dopravou.
Ve dnech 20. - 30. dubna 2015 bude platit nový výlukový jízdní řád!


Malý výčet prací:
  1. Práce v dopravně Stéblová
    vložení nových výhybek, snesení části TV a montáž nového TV, rekonstrukce kolejí č.2,4 a demolice přilehlých nástupišť, dokončení kolejových spojení, rekonstrukce přejezdu ve stanici, výstavba nového nástupiště.
  2. Práce v dopravně Opatovice nad Labem-Pohřebačka
    výstavba části 2. staniční koleje, vložení nové výhybky a rekonstrukce přejezdu.
  3. Práce na odbočce ELNA Opatovice nad Labem
    vložení nové výhybky, rekonstrukce přejezdu, montáž TV
 

Podrobnější výčet prací:

ŽST Stéblová
Ve stanici bude po skončení výlukové etapy od 30.4.2015 aktivováno provizorní nástupiště u nové koleje č. 4 v délce 40 m. Osobní vlaky ve směru Pardubice hl.n. – Hradec Králové hl.n. budou v dopravně Stéblová při křižování vedeny k provizornímu nástupišti u koleje č. 4 (výstup a nástup cestující bude možný pouze z předních dveří prvního vozu).
 
Šestikola na Vlečce Elektrárny
Z důvodů prací a aktivace zabezpečovacího zařízení na nové odbočce bude některé dny kolejově a napěťově vyloučena traťová kolej v úseku Opatovice nad Labem-Pohřebačka–Vlečka Elektrárna Opatovice.
 
 
 
 
  
Stickers/Samolepky TKHK zde
 
Bez názvu11.png
HENRY.png
panter.jpg
Návštěvnost
VEZ52012-1207WEB3001.jpg
TRATĚ HRADEC - VIDEO
Novinka
Náš YouTube kanál - videa
yt.jpg
5let.jpg
vlakem.png
Obrázek v záhlaví/zápatí: Petr Stříteský / Petr Kaiser
  www.facebook.com/tratehradec                        
Stránka Tratě kolem Hradce Králové používá cookies, které nám umožňují shromažďovat informace a vylepšovat webové stránky. Přečtěte si více o cookies a jejich nastavení ve Vašem prohlížeči.

Webdesign František Štěpnička

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one