U Převýšova vykolejil nákladní vlak

V neděli 14.9. ve 21:20 došlo u Převýšova (km 16,00) k vykolejení patnácti ložených vozů s uhlím (Wa), dva vozy jsou na boku mimo těleso dráhy. Úsek trati 020 mezi Choťovicemi a Převýšovem bude uzavřen zhruba týden. Došlo totiž i k poškození cca 400 metrů tratě.
Odhadnutá škoda je zatím na 3,5 mil. korun.
foto: Petr Kaiser
foto: Petr Kaiser
Opatření v dálkové dopravě ( R):

Provoz přerušen.
Všechny vlaky dálkové dopravy (vlaky R) jsou v úseku Chlumec nad Cidlinou - Poděbrady a zpět vedeny náhradní autobusovou dopravou.
Cestujícím ze stanice Hradec Králové hl.n. do stanic Praha-Vysočany a Praha hl.n. doporučujeme použít pravidelné vlaky přes stanici Pardubice hl.n.

Vlaky R 952 (z Poděbrad odjezd směr Praha 5:54 hod.), R 950 (z Poděbrad odjezd směr Praha 6:54 hod.) a R 934 (z Poděbrad odjezd směr Praha 7:54 hod.) pojedou v úseku Poděbrady - Praha hl.n. včas dle pravidelného jízdního řádu bez čekání na spoj náhradní autobusové dopravy. Cestující z těchchto vlaků ze směru Chlumec nad Cidlinou pojedou ze stanice Poděbrady, následujícím zrychleným Os vlakem, který jede 20 minut za vlakem R. U ostatních vlaků R se předpokládá zpoždění cca 20 minut.

Opatření v regionální dopravě (Sp, Os):
Provoz přerušen.
Všechny vlaky regionální dopravy (Sp a Os) jsou v úseku Převýšov - Dobšice nad Cidlinou a zpět vedeny náhradní autobusovou dopravou. Náhradní autobusová doprava nezajíždí do železniční stanice Choťovice - stanice nebude obsluhována.


 
Stickers/Samolepky TKHK zde
 
Bez názvu11.png
HENRY.png
panter.jpg
Návštěvnost
VEZ52012-1207WEB3001.jpg
TRATĚ HRADEC - VIDEO
Novinka
Náš YouTube kanál - videa
yt.jpg
5let.jpg
vlakem.png
Obrázek v záhlaví/zápatí: Petr Stříteský / Petr Kaiser
  www.facebook.com/tratehradec                        
Stránka Tratě kolem Hradce Králové používá cookies, které nám umožňují shromažďovat informace a vylepšovat webové stránky. Přečtěte si více o cookies a jejich nastavení ve Vašem prohlížeči.

Webdesign František Štěpnička

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one