Rekonstrukce nástupišť v ŽST Týniště nad Orlicí                     
Přestavba železniční stanice Týniště nad Orlicí začala v pondělí 2. června a měla by být dokončena na konci září roku 2015.Součástí přestavby je i vybudování podchodu pro cestující včetně výtahů , zastřešení části nových nástupišť, rekonstrukce sdělovacího zařízení nebo vytvoření nového infosystému pro cestující.
                          ilustrační foto: Jan Štěnička
album rekonstrukce ZDE (odkaz na facebook album)

 

Další výlukové etapy rekonstrukce ŽST Týniště nad Orlicí budou probíhat od 02.02. do 31.07.2015.
Mezi hlavní prováděné práce bude patřit uvedení do provozu a zpřístupnění provizorního nástupiště mezi kolejemi č. 6 a 8, zřízení provizorního přechodu pro cestující přes koleje č. 5, 3, 1, 2, 4c, úprava staničního elektromechanického zabezpečovacího zařízení vyvolané dočasnou změnou dopravního programu stanice (kusé koleje), aktivování staveništního přejezdu přes kolej č. 5, kompletní výstavba 2. a 3. nástupiště včetně druhé části podchodu s výtahovou šachtou a schodištěm na 2. a 3. nástupiště a návazně zastřešení 2. a 3. nástupiště, úprava ovládání PZS ze St.1 a St.2.
Stickers/Samolepky TKHK zde
 
Bez názvu11.png
HENRY.png
panter.jpg
Návštěvnost
VEZ52012-1207WEB3001.jpg
TRATĚ HRADEC - VIDEO
Novinka
Náš YouTube kanál - videa
yt.jpg
5let.jpg
vlakem.png
Obrázek v záhlaví/zápatí: Petr Stříteský / Petr Kaiser
  www.facebook.com/tratehradec                        
Stránka Tratě kolem Hradce Králové používá cookies, které nám umožňují shromažďovat informace a vylepšovat webové stránky. Přečtěte si více o cookies a jejich nastavení ve Vašem prohlížeči.

Webdesign František Štěpnička

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one